E-Blue


Značka E-Blue sa sústredí predovšetkým na herný nábytok, teda herné kreslá a herné stoly. Cieľom E-Blue sú kvalitné produkty s vynikajúcim a skvelo prepracovaným dizajnom pre mladú generáciu, ktoré denne využívajú spokojní užívatelia na celom svete. Medzi výrobcami herného nábytku vyniká inováciami, ako sú herné kreslá so zabudovanými bluetooth reproduktormi, RGB podsvietené, výškovo nastaviteľné stoly alebo herné stoly so zabudovaným počítačom s vodným chladením.

Herná značka E-Blue prišla taktiež ako prvá na svete s projektom eSport arén v unikátnom high-tech až futuristickom prevedení. Nový rozmer hrania, maximálny komfort hráčov aj ich fanúšikov prináša všetkým nadšencom komplexný a nový zážitok z hry.

Kvalitu produktov E-Blue testuje v Čechách a na Slovensku taktiež popredný herný tím EERINESS a herný nábytok vrátane herných doplnkov si mohli herní nadšenci osobne vyskúšať a aj vy na najrôznejších herných akciách ako Mistrovství České republiky v počítačových hrách alebo YGames Bratislava atp.

www.eblue.eu